SLUTSPURT: Spar op til 70 % på brillestel

Julen er ovre, og det er tid til at se fremad. Og måske har du brug for et nyt look til at starte det nye år med?

Slutspurten er sat ind på vores vinterudsalg, og det er din allersidste chance for at spare op til 70 % på brillestel* fra eksklusive mærker som Lindberg, tom Ford, FLEYE, Tommy Hilfiger og meget, meget mere. Hvis det ikke er en god undskyldning for lidt selvforkælelse, hvad er så?

Kom ind i en af vores butikker i Odense, Svendborg og Kerteminde og gå på opdagelse i vores store udvalg. Her vil du finde stel i alle farver og former – og der er helt sikkert også ét, der passer til dig. Vores dygtige personale står på spring for at rådgive dig, og du kan prøve alle de stel, du

orker, mens du beslutter dig for det helt rigtige match.

Grib muligheden og giv dig selv et pust af fornyelse. Afprøv en ny farve, opdag et nyt brillemærke – eller vælg en helt klassisk brille til dit look. Start det nye år med et brag!

* Tilbuddet gælder ved køb af komplet brille t.o.m. 19. januar 2025 og kan ikke kombineres med andre tilbud eller rabatter. Tilbuddet er personligt og kan ikke deles med andre. Tilbuddet kan benyttes 2 gange pr. kunde.